понеділок, 10 вересня 2012 р.

Забезпечення навчальною літературою


До уваги користувачів бібліотеки ВДНЗУ УМСА!
В зв'язку з частими запитаннями студентів: "Чому не кожному дістається кожен підручник?", відповідаємо:
відповідно до ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти: "Забезпечення навчальною літературою вважається 100% за наявності одного підручника (посібника) на трьох студентів". ( п. 2.2.2 наказ № 1377 Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.11.2011).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар!