понеділок, 14 жовтня 2013 р.

Дні відкритих дверей бібліотекиУ нашій бібліотеці, вже традиційно, розпочалися Дні відкритих дверей для студентів перших курсів.


У ці дні всі відділи, абонементи бібліотеки працюють для першокурсників у режимі «стовідсоткової відкритості». Працівники бібліотеки навчать кожного студента, як не загубитися у великому бібліотечно-інформаційному просторі, сформують уявлення щодо правил користування електронним та паперовими каталогами, звернуть увагу на корисні, актуальні та нові видання, які є у фонді бібліотеки.

На час проведення Днів відкритих дверей бібліотеки у читальній залі діятиме інформаційна зона «Тобі, першокурснику!» – це великий перегляд літератури «До навчального процесу», виставка-перегляд «Енциклопедії до ваших послуг», виставка «Моральне. Пізнавальне. Цікаве». А родзинкою заходу цього разу стане бібліографічний огляд виставки «Славетні постаті Полтавщини» та бліц-інформація про видатних діячів Полтави.


Цього тижня ми чекаємо студентів першого курсу медичного факультету, а на наступних двох – стоматологічного факультету та медичного коледжу. Графік.
Більше інформації та фото ви можете прочитати на цій сторінці соціокультурної діяльності.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар!