пʼятниця, 7 лютого 2014 р.

З днем стоматолога!Лікарів цієї складної і життєвонеобхідної професії побоюються практично всі люди на землі. Не вірте тому, хто ідучи до стоматолога, бадьориться та посміхається. А взагалі, робота зубних справ майстрів викликає повагу, і 9 лютого ці люди святкують своє професійне свято – День стоматолога. То ж, шановні лікарі, викладачі, студенти, бажаємо вам нових звершень у вашій нелегкій справі та вдячних пацієнтів.
Запрошуємо Вас відвідати книжкову виставку до Дня стоматолога 
   „Мистецтво дарувати посмішку”,
яка діє у читальній залі бібліотеки академії. До вашої уваги нові книжкові надходження з ортопедичної, хірургічної, терапевтичної стоматології, ортодонтії тощо. Окрема полиця присвячена видатному вченому-стоматологу професору Є.М. Гофунгу.  Ви зможете переглянути його роботи 1906, 1931, 1946 року видання. Ці книги є безцінними!
Представлена виставка – є конкурсною роботою бібліотекаря II категорії Гурцевої Оксани.

4 коментарі:

 1. Виставка як виставка, а призентація-СУПЕР

  ВідповістиВидалити
 2. Классная выставка. Книга за 1906 года Гофунга, ваще отпад. Основа стоматологии осталась такая же. Инструменты для удаления зубов на рисунках как современные. Очень познавательная эта и др. выставки. Всем советую.

  ВідповістиВидалити
 3. Прекрасна виставка - яскрава, цікава, пізнавальна, змістовно наповнена, майстерно виконана. Браво!

  ВідповістиВидалити
 4. Представленная выставка Оксаны имеет информационный, познавательный характер. Понравились уместные наглядные материалы, которые дополняют информационный материал.

  ВідповістиВидалити

Залиште свій коментар!