пʼятниця, 2 жовтня 2015 р.

Бібліотечний квест до Всеукраїнського дня бібліотек        Протягом декількох років ми разом із нашими читачами влаштовуємо  до свята Всеукраїнського дня бібліотек різноманітні масштабні заходи, намагаємося перетворити цей день із вузькопрофесійного в загальнонародне.
Цього року в академії стартував
 бібліотечний квест
         Шукали пригоди 30 вересня 20 студентів, по 5 представників чотирьох факультетів: команда стоматологічного факультету, медичного №1 і №2 факультетів  та медичного коледжу.
Основні правила бібліоквесту: за вказаним маршрутом команди повинні були відшукати і привітати святковими листівками  зі Всеукраїнським днем бібліотек працівників бібліотек вишів міста та бібліотеки обласного рівня, повернутися в академію неушкодженими, відзвітувати у вигляді фотоматеріалів (як долали перешкоди, як дійшли цілі тощо). Переможцем визнається команда, яка першою повернулася із виконаними завданнями та якісно відзвітувала на підсумковому заході о 12 год. у читальній залі.
Путівник 1 (5,6 км): бібліотеку Полтавського університету економіки і торгівлі та Полтавську обласну наукову медичну бібліотеку;
Путівник 2 (4,9 км): бібліотеку Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка та науково-технічну бібліотеку Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка;
Путівник 3 (4,2 км): Полтавську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. І.П. Котляревського  та бібліотеку Полтавської державної аграрної академії;
Путівник 4 (4км + завд.): Полтавську обласну бібліотеку для юнацтва ім. О. Гончара та відшукати у даній бібліотеці  статті в журналі «Край» і сфотографувати їх.
всі фото збільшуються  кліком мишки

  Усі команди за жеребкуванням отримали путівники, в яких знайшли завдання і рекомендації, карту маршруту та вітальні листівки і стартували з читальної зали бібліотеки о 10.00.
 

         Доки команди долали всі перешкоди, в академії тривало свято: студенти, викладачі, працівники мали змогу переглянути нові надходження літератури, влаштований на переносних драбинах у рекреаціях другого поверху адмінкорпусу та сфотографуватися на фоні книжкової інсталяції у холі адмінкорпусу. Усе це завдяки активу студентського профкому, які винесли із книгосховища (а потім ще й занесли!) близько 500 книг! І взагалі були рівноправними співорганізаторами Свята: формували команди для квесту, відповідали за їх нагородження, за технічні засоби, вели чергування на перегляді…

І ось, нарешті, команди повертаються! З різницею у секунди – команда стоматологічного факультету (путівник №3) і команда медичного коледжу (путівник №4). За ними команда медичного факультету №1 (путівник №1) і останні – команда медичного факультету №2 (путівник №2). Спітнілі, бо бігли! Із великою кількістю вражень: охоронці на турнікетах, цікаві перехожі, мальовничі вулиці Полтави, зустрічі з директорами, привітання бібліотечних колективів на урочистих заходах  тощо:


Шановне журі у складі: директора бібліотеки Боровик О.Б., заступника декана медичного факультету №1 Капустянського Д.В., заступника декана стоматологічного факультету Павленко С.А., інспектора деканату медичного факультету №2 Кириченко Н.В., голови студпрофкому Онбиша Андрія, звертаючи увагу на маршрут (яку відстань долали), на швидкість виконання завдання, на фотолітописний звіт капітана визначило переможцем бібліотечного квесту команду медичного факультету №1 (капітан Максим Котуз).
Це рішення для журі далося дуже важко, адже всі команди були найкращими, а фотозвіти капітанів узагалі – неперевершеними. А тому, від студентського профкому всі команди отримали солодкі призи-торти та грамоти. У піднесеному настрої  учасники  та організатори бібліотечного квесту на подвір’ї академії зробили загальне фото на згадку.Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар!