четвер, 26 січня 2017 р.

Sorry NO Internet Today

 Міжнародний день БЕЗ Інтернету (Internationel Internet-Free day) відзначається щорічно в останню неділю січня. Організаторами свята стали ще в 2000 році саме активні, просунуті інтернет-користувачі, які, мабуть, вже тоді відчули негативні наслідки надмірного «вживання Інтернету».
За останні 10 років не тільки зросла швидкість Інтернету, а й з’явилися такі терміни як «кібераддикція», «ґеймер», «сетеголізм», «інфоманія», «соціальна ізоляція» тощо. Багато хто з нас ніколи не розлучається зі своїми сучасними ґаджетами. Тому, в ситуації, що склалася сьогодні, слушно виникає питання – чи здатна сучасна людина, настільки вгрузла у Всесвітню павутину, хоча б на один день повністю відмовитися від цього великого блага цивілізації й прожити один день у «реальному» світі, спілкуючись з іншими людьми виключно «наживо»?

         А Ви готові 29 січня відмовитися від Інтернету?
У Міжнародний день БЕЗ Інтернету науковий абонемент бібліотеки академії пропонує повернутися до «Реального світу цікавого й непізнаного, створеного і забутого, приємного і коханого» разом із науково-популярними, літературно-художніми творами, що представлені на виставкових полицях.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар!