середа, 29 січня 2020 р.

Нам пам'ять серця не дає спокою


Цього року виповнюється 102 роки, як українські студенти-вояки разом із бійцями вільного козацтва у бою під Крутами завдяки власній мужності,самопожертви, відчуття відповідальності за державність зуміли протистояти значно більшій кількості ворогів і – в результаті – стали тією «невеликою силою», яка остаточно схилила шальку терезів на бік українців.

 До цієї події, за сприяння відділу управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю УМСА, за участі кафедр: українознавства та гуманітарної підготовки; медицини катастроф та військової медицини; філософії та суспільних наук – бібліотекою академії організовано історико-тематичний захід «Цвіт життя вони віддали Україні», який відбувся в центральній читальній залі книгозбірні.
Присутні на заході студенти першого курсу медичного факультету №1 (групи 1, 5, 13) переглянули документальну стрічку «Крути – пишемо історію», прослухали розповідь про особливість тактики ведення бою під Крутами, підготовлену викладачем кафедри медицини катастроф та військової медицини, полковником запасу, кадровим офіцером Герасименком Сергієм Давидовичем. Поетичні рядки, присвячені Героям Крут читали студенти  першого курсу медичного факультету №1, 5-ої групи Короп Олександр, Сухенко Єлєна, Костенко Георгій. Із підсумковими питаннями про трагічну подію під Крутами до аудиторії звернулася голова Ради СНТ УМСА Шкодіна Анастасія.
Користуючись нагодою, голова Ради ветеранів УМСА Лєбєдєв Віктор Альбертович вручив почесні грамоти з нагрудним знаком виконавчого комітету Полтавської міської ради викладачам кафедри медицини катастроф та військової медицини підполковнику медичної служби у відставці Кірику Ярославу Володимировичу та підполковнику медичної служби у відставці, учаснику бойових дій в Афганістані Сізону Анатолію Васильовичу.Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар!