пʼятниця, 26 листопада 2021 р.

Знищені голодом

Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують День пам’яті жертв голодоморів. До цієї скорботної дати нашої країни бібліотекою ПДМУ оформлено інформаційну зону в центральній читальній залі «Час зупинись… Люди слухайте…», яку було презентовано здобувачам освіти університету.


Зі студентами було проведено бесіду про наймасштабнішу за кількістю людських жертв трагедію українського народу. Присутні на презентації розглядали матеріали, представлені на виставці, ділилися своїми враженнями від почутого та переказували розповіді про геноцид українського народу, що чули від старшого покоління рідних та знайомих. Дякуємо за активність здобувачам освіти міжнародного факультету, медичного факультету №1, медичного факультету №2.
Задля вшанування пам’яті жертв голодоморів громадяни відвідують поминальне богослужіння, ставлять символічні горщики із зерном і свічки до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні. О 16.00 оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого по всій Україні відбувається акція «Запали свічку пам’яті», у межах якої всі охочі несуть свічки до пам'ятників жертвам. В акції також можна взяти участь, запаливши свічку у своєму вікні.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Залиште свій коментар!